RADA - Територія дизайну

Відгуки від мешканців (15)

Alexander
21 грудня 2023

Роботи по Дизайн-Проектуванню були завершені за три місяці , як і обговорювали при укладанні договору. Колективом команди студії Рада були запропоновані цікаві рішення по переплануванню та дизайну приміщення. Співпрацею задоволені. Зараз перейшли до етапу реалізації проекту .

1 листопада 2023

Зробили дизайн проект за 3-3.5 місяця, для мене це було прийнятно.

На початку, я отримав дещо холодний душ, бо не все що я хотів вдавалося вмістити, але з часом, ми змогли знайти рішення моїх проблем.

Я міг отримати обґрунтовані відповіді на питання, «Чого так?», «Чому так не можна?».

Пропонували рішення проблем, уявлення про які я навіть не мав.

На при кінці роботи над дизайном, в нас були декілька очних, дуже продуктивних сесій, де ми приходили до фінальних рішень.

Результатом роботи задоволений.

23 жовтня 2023

Хочу висловити вдячність компанії "Рада" за професійно виконаний ремонт у Файні. Починаючи з етапу планування та дизайн-проекту, закінчуючи вішанням картин. Дизайн-проект було створено з урахуванням моїх побажань та сучасних трендів в інтер'єрі, що зробило простір надзвичайно комфортним та функціональним.

Протягом усього процесу ремонтних і оздоблювальних робіт команда "Рада" виявляла професійне відношення до деталей, забезпечувала вчасне виконання, звітність та майже не вийшли за запланований бюджет. Всі процеси проговорювались та узгоджувались віддалено, так як у мене не було можливості бути присутнім на об'єкті. Особлива подяка прорабу Дмитру і його команді за високу якість, яку навіть оцінив запрошений спеціаліст з ALS Engineering (який перевіряв якість зробленого ремонту).

27 вересня 2023

Так сталось, що дизайнер, що розпочав роботу над дизайн проєктом моєї квартири не зміг його закінчити. В мене був завершальний етап ремонту, але не було візуалізацій спальні. Я звернувся до студії Rada за консультацією щодо дизайну меблів, але швидко зрозумів, що допомога з візуалізацією, підбором текстилю і "збором кімнати до купи" не завадить. Все це на себе взяли дизайнери Rada. Мені досить прозоро розповіли чим саме займуться дизайнери, що я отримаю в результаті співпраці, яка буед вартість робіт. Відразу на місці того ж дня мені показали зразки варіантів виконання фасадів меблів і зорієнтували по текстилю. Вартість робіт мені здалась не високою. Невдовзі, як мені і обіцяли, я тримав кілька варіантів візуалізацій. Відповіді на усі питання, що в мене виникали, отримував протягом кількох годин. Швидкстю виконання робіт був приємно здивований, бо хоч і розраховував на оперативність, але все одно думав всі роботи займуть дещо довше. Трохи навіть пошкодував, що не зернувся сюди раніше, коли тільки планував ремонт. Виготовлення меблів замовляв у іншій компанії. Співпрацею зі студією Rada я дуже задоволений і можу їх рекомендувати.

5 вересня 2023

Ну наконєц то я дождався … 😊Дійшли руки написати пару слів подяки, ми дуже гарно і оперативно хейтим, но часто забуваєм сказати – ДЯКУЮ! Ітак почнемо.. Ми мали отримати документи на квартиру літом 2021 року, тому за пів року я почав шукати дизайнерське бюро для створення проекту. Чому я вирішив робити дизайн проект, тут багато причин опишу основні: врахувати всі нюанси по інженерії (це було дуже важливо) і нічого не забути, розташування меблів, щоб все помістилось і можна було спокійно проходити, щоб всі двері відкривались і не заважали, гармонійна кольорова гама, мінімалізм (не любим хламу і пшонка стайл) тобто завдання було створити комфортне житло для себе! Я враховуючи всі запити створив чек-лист і почав моніторити ринок дизайнерських бюро і аналізувати їх пропозиції згідно моїх запитів: ціни і термінів. Читаючи внутрішній чат, деякі мешканці писали про співпрацю з дизайнерським бюро RADA, тому вони також попали в мій чек-ліст. Я потратив місяць часу зустрічі – співбесіди і результатом мого скорінгу перемогла RADA, основні критерії це: ціна- час, дизайнерський нагляд і локація в ЖК що подалі дуже спростило ремонт! Я підготував бріф (описав всі хотелки по інженерії і не тільки)+ рейдери що мені подобається і моїй сім’ї, це спростило роботу з дизайнером оскільки було зрозуміло в яку сторону і що ми хочемо. За пару місяців ми отримали перші ескізи, ми полюбили свою квартиру 😊 хоча ще і документів не мали на руках! Дизайнер дальше працював над проектом враховуючи зауваження наші до відтінків та деяких нюансів розташування меблів, проект майже був готовий, почали працювати інші спеціалісти для формування документу дизайн проекту, тут був нюанс що замість 1 місяці вийшло зробити за 2, но в робочому форматі з колегами питання врегулювали. Отримавши проект почався процес ремонту, бригада в мене була моя, но від RADA був нагляд, і основні питання вирішували колеги з RADA з прорабом, мене залучали в критичних ситуаціях, яких було мінумум навіть пригадати не можу. Окреме велике Дякую хочу сказати Тані з RADA, ми разом напевно більшість часу провели і купили купу всього матеріалів та інш для ремонту квартири, я не знаю як Таня це робить, но завжди находила матеріал (від плінтусів і закінчуючи жалюзями) який треба по проекту по ціні яка підходила замовнику, і таких цін я сам найти не міг (якщо з цих покупок ще RADA щось заробляла це круто, ціни перевіряли і підрядники і завжди нижчі навіть чим оптові, і є альтернатива не підходить Італія є Польша, Україна ітд. Я написав довгий текст, но суть така, якщо я сам горів цим ремонтом і процесом я найшов по душі і таке дизайнерске агенство RADA і колег з неї. Як закінчу ремонт прийдеться купити квартиру і робити нову бо походи в RADA вибір матеріалів палкі дискусії, тони фарб… це уже як частина life stile. Робота з RADA попала на карантин і на повномасштабну війну, прожили ми це разом і на позитиві! А Ви робіть висновки, і дякую колективу RADA😊

Анонімний відгук
29 серпня 2023

Замовили у RADA дизайн-проект двохкімнатної квартири. В результаті замість обіцяних трьох місяців проект робили 5. В кінці довелося бути дуже наполегливими і вимагати проект щодня. Після постійних дзвінків, проект віддали, але він виглядав так, наче розділи з освітленням, планами проводки, розеток робилися за останні 2 дні. Ремонт робити з ними відмовилися, оскільки уже не було бажання після дизайн-проекту. Вони зробили нам прорахунок вартості ремонту, порівнявши з іншими стало зрозуміло, що ціни дуже завищені, відсотків на 30.
В процесі ремонту виявилося багато непродуманих помилок в дизайні, які прорабу довелося виправляти в процесі ремонту. Наприклад, ванна кімната була спроектована таким чином, що унітаз стояв би по центру перед входом. Тому якщо ви ще не розпочали співпрацю з цією компанією, то раджу не починати її в жодному разі.

Анонімний відгук
22 серпня 2023

Отримав дуже прикрий досвід співпраці з командою RADA. Якщо коротко - відкритий обман, невиконання умов договору, непрофесіоналізм, шахрайство з кошторисами/актами по ремонтним роботам, хамство, крадіжка залишкових матеріалів.

Працював з Оксаною, яка є власником RADA та була куратором мого проекту.

// Дизайн
Дизайн на 3-х кімнатну квартиру виконували 5 міс. За цей час було виконано тільки обмірний план з похибками в 100 мм, план демонтаж-монтаж, 3D фото (80% виконано) і план електрики в останній місяць (на 50%).

Відмовились реалізовувати фото кімнат у вечірній час, щоб узгодити схему освітлення. Спочатку пообіцяли, пройшло 3 міс., нічого не виконали, потім Оксана сказала, що нічого вона не обіцяла, а в кінці, щоб викрутитися було озвучено, що вечірні фото не входять в послугу згідно договору.

По факту - договір був розірваний. Втрати - 5 міс. і 34 500 грн.

Клієнт у них на конвеєрі і ніякого індивідуального підходу не очікуйте. Використовують шаблонні рішення, ніколи не вдаються в деталі, не думають про клієнта, постійні помилки у кресленнях, обмірах і постійне “ой” - ой ми забули скинути, ой ми порахували невірно, ой ми ми допустили помилки в обмірах і ще десятки ой…

// Ремонтні роботи
Виконували наступні роботи - зняття стяжки підлоги, демонтаж деяких стін, монтаж нових стін.

Тут можна цілу повість написати але краще дивіться на фото їх робіт. Оксана і Дмитро каже, що це якісна робота, ніяких відхилень від норм немає і так взагалі мало хто робить. З останнім повністю згоден.

Основне:
⁃ Чеки при прийомці робіт не надали (хоче це було проговорено декілька разів і прописано в договорі), надали після скандалу. Більшість намалювали.
⁃ Кошторис роздули на 22% від початкового узгодженого + 15% ще додали на роздутий кошторис, як свої адмін послуги.
⁃ Усі закупки і ремонтні роботи робились вище ринкових цін, вкрали весь нормальний шлакоблок, який лишився після демонтажу стін (сказали, що вивезли його як сміття).
⁃ При роботі перебили шланги для подачі води до батарей. Обмотали якоюсь монтажною лентою і все. Збитки ніхто не покрив.

Поради для тих, хто думає або вже працює з ”шахраями” від RADA:

1. Ви клієнт на конвеєрі, ніяких індивідуальних підходів.
2. Основні гроші заробляються (розкрадаються) на ремонтах - контролюйте абсолютно все.
3. НІКОЛИ не давайте їм гроші на закупку будь-якого матеріалу. Ви навіть уявлення не маєте, скільки ви збережете грошей.
4. Просіть аби усі пункти в кошторисах були розписані окремо (ніяких категорій “інше” і перерахунків через кому ).
5. Не віддавайте їм ніколи залишки. Краще подаруйте сусідам, продайте.
6. Не мрійте ні про які знижки при оптових закупках на матеріали - це для них знижки, а вам ще в плюс запишуть.
7. Усі роботи з каркасних меблів виконує підрядна компанія Ocean Group (https://ocean-group.com.ua/). Зверніться напряму і зможете отримати РЕАЛЬНІ знижки, а так на вас будуть тільки “відкати” заробляти.
8. Прораб Дмитро повністю покриває помилки в роботі від робітників. Які б вони помилки не допустили - винний завжди клієнт бо він нічого не тямить в ремонтах.

На все мною описане вище у мене є документальні та фото підтвердження, готовий надати більше інформації про те, як обманює RADA. Не вірите мені, почитайте відгуки, які були раніше написані від інших мешканців. І не ведіться на міфи про те, що то були “попєрєднікі”, ото вони косячили і розкрадали, а зараз ми їх звільнили і у нас тепер тільки професіонали, чесні та порядні люди. Допоки Оксана у “руля”, все там залишається незмінним.

Оксана думає, що її спасе агресивна реклама, але якщо кидати клієнтів і робити свою роботу непрофесійно і на відвали - це рано чи пізно вилізе боком. Раджу звернути увагу на тих виконавців у Файна Таун, які мають реально хороші рейтинги, роблять свою роботу чесно і по совісті. У нас вони є, з такими хочеться працювати і рекомендувати, але це не про RADA.

10 серпня 2023

Так сталось що ми звернулись до «RADA - Територія дизайну» вже з готовим дизайн проектом який потрібно будо втілити в життя. На перших етапах реалізації виявилось що дизайнер прорахувався і нам довелось б жити з 50-60 сантиметровими проходами поміж меблів( Розкреслиіши вже в готовій квартирі дизайн проект зрозуміли що жити в лабіринті буде складно.

«RADA - Територія дизайну» погодились нам допомогти зі змінами в проекті. За що дуже ми дуже вдячні)

Також оскільки ми працюєм не було дуже багато часу на вирішення багатьох питань. І тут пришла нам на поміч Світлана. Наш янгол спаситель. Працювати з нею було в задоволення. Вона допомагала нам в усіх питаннях щодо підбору техніки, меблів, матеріалів.. Не думаю що їй було дуже легко з нами. Але вона з гідністю винесла всі наші забаганки.

Бригада виконала роботу дуже якісно. Прекрасна команда з чудовим прорабом. Також вони дуже допомагали і консультували в усіх технічних питаннях що нас цікавили.

Навіть зараз після ремонту якщо в нас виникають якісь питання, все легко і швидко вирішується.

Дуже задоволенні роботою «RADA - Територія дизайну» і вдячні всій команді ❤️

Анонімний відгук
3 квітня 2023

З негативного:
1. Якість роботи.
2. Терміни виконання.
3. Неадекватна власниця та некомпетентні/неадекватні співробітники.
4. Відношення до клієнта.
З позитивного: нічого.

14 лютого 2023

Хочу поділитися своїм досвідом співпраці із дизайнерським бюро « RADA - територія дизайну». Надзвичайно задоволена і дуже рекомендую : враховано усі мої побажання і забаганки , отримана ґрунтовна і змістовна відповідь на всі мої питання у найкоротший термін, запропоновано кілька варіантів дизайн проєкту. Особлива вдячність Світлані Щербак - з нею комфортно і приємно працювати , завжди на зв’язку і завжди порадить та запропонує найоптимальніші варіанти . Дизайнерський нагляд і контроль проводився належним чином , все виконувалося вчасно і якісно.
P.S. Це не реклама , а щира рекомендація тим, хто зараз у пошуках дизайнера із мрією про красиве затишне житло 😊.

4 вересня 2022

Замовляв розробку дизайн-проєкта у студії «Рада». В цілому співпрацею задоволений. Мені сподобався підхід до замовника. Нам запропонували декілька цікавих ідей, допомогли з вибором матеріалів, наочно на квартирі демонстрували, що і як буде розташовано. Наші побажання було враховано. Однак не все було ідеально. На етапі зняття вимірів були допущені помилки, не відразу було враховано розміщення монолітних стін. Ці помилки виправили вже на кінцевому етапі розробки проєкта. Попри це, отриманим результатом цілком задоволений.
Детальний відгук на сайті - https://www.faynatown.kiev.ua/vidguk-pro-studiyu-rada-terytoriya-dyzajnu/

Анонімний відгук
27 липня 2022

Якщо Вам потрібне: продумане планування, заздалегідь технічно продумані рішення та прискіплива увага до деталей, то Вам не сюди.
Моє відчуття, що гасло компанії: "Й так піде". Й потім не кажіть, що я Вас не попереджав.

Анонімний відгук
14 червня 2022

Директорка Оксана Жгенти кидає дизайнерів не перший рік підряд. В інтернеті є багато інформації та відгуків на даний рахунок.
Також, в одній з конфліктних ситуацій показала себе максимально неадекватно - доходило до рукоприкладства, наклепу та розповсюдження персональних даних.
Рекомендую оминати стороною дану компанію.

Pavel Mogilevskiy
23 червня 2021

Сотрудничал с "RADA - Територія дизайну" с начала марта 2021. Проект был выполнен точно в оговоренный срок без каких либо замечаний. Проект полностью соответствует моим пожеланиям и требованиям. Все вопросы решались оперативно, без задержек и в полной мере. Спасибо "RADA - Територія дизайну" за проект! Рекомендую!

5 травня 2021

Заказывали у RADA всю мебель в квартиру. Заранее скажу, что кухню нам делали одни подрядчики (во главе с Игорем), и ею мы остались очень довольны. Потом был крайне негативный опыт сотрудничества с другим подрядчиком (Сергеем), но компания RADA была на нашей стороне и даже компенсировала некоторую стоимость за неудобства. В двух словах, если будете сотрудничать по мебели с Игорем - рекомендую. Человек опытный и профессиональный, подскажет всё и расскажет. Если же вам встретится Сергей - не рекомендую. Но RADA с ним (Сергеем) уже вроде как больше не сотрудничает.

Теперь о хорошем. Из моментов, которые я бы хотел особо отметить по кухне:

- фартук из плитки, был установлен ещё на этапе ремонта. Отлично подошли кухней к нему, не было никаких проблем, вопросов или "мы так не можем"

- хочу обратить внимание, как сделали подсветку рабочей области. Профиль, куда монтируется LED-лента, одновременно выполняет и функцию "ручки" для открытия фасадов. Такого варианта нам никто не предлагал, из тех, к кому мы также обращались за просчётом. А именно этот вариант нам в результате очень понравился. Даже не знал, что так можно) Обычно для led-профиля делают фрезеровку по центру дна шкафов и туда монтируют профиль.

- не делали в кухне фальш-планку в верхних шкафах под потолком. Правда, потолок у нас гипсокартон, с натяжным так не выйдет. Но нам считали в других компаниях кухни, и некоторые упоминали про фальш-панель в 5 см, потому что "по-другому не можем". А наши мебельщики смогли, и даже не задавали вопросов) Обратите внимание как идеально подошли к потолку.

- хочу также обратить внимание, как нежно обошлись с холодильником 🙂 Не стали его паковать с трех сторон вплотную к мебели. Все зазоры оставлены для нормального функционирования техники (и были оговорены с нами).

- по срокам - все сделали в оговоренные сроки, никаких задержек. Вроде вышло даже быстрей немного, чем ориентировали (месяц от замеров)

- по цене - мы не смогли найти вариант дешевле с таким же наполнением. Фасады - крашенный мдф, вся фурнитура blum, мусорные ведра для раздельного сбора на рейлинге, столешница из кварца.

На данный момент кухней очень довольны, всё нравится. Получилось 1-в-1 как на рендерах, которые мы передали компании.

Всей остальной мебелью тоже довольны. Всё было выполнено в срок и по оговоренной в договоре стоимости.